Dinamo - Lokomotiva 2,5 over  1.50
Fognini - Delbonis  3,5 over  1.61

Ulog 9€ sistem2/3 bet365
Rez: 1.75€

AIK od promjene trenera ima problema sa realizacijom, a statistika se promijenila utoliko što je posjed bitno manji, a i protiv prosječnih ekipa kao što je Kalmar, ali i predstavnik Gibraltara u kvalifikacijma za Europsku ligu, očito je da teško stvaraju prilike. Rezultat je to čvršćeg defanzivnog bloka, pa uglavnom i primaju manje golova. Malmo je po pisanju okupio najskuplju momčad svih vremena u Švedskoj, pa su na početku krenuli bahato, no nakon par kikseva u golijadama, u zadnjih su 10 utakmica čak 7 završili bez primljenog gola. Ovo je derbi, dvije ambiciozne ekipe koje su u ovom trenutku defanzivno vrlo dobro organizirane, pa vjerujem da bi poluvrijeme trebalo biti čvrsto i bez velikog rizika. # Dinamo i Lokomotiva imaju u tjednu važne utakmice u Europi, a kako svi znaju kakav je utjecaj "starijeg brata" (iako je situacija u ovom trenutku nešto drugačija nego u prošlim susretima jer je Mamić "vanjski suradnik"), konstanta je da Dinamo pobjeđuje, ali i da se radi o utakmicama u kojima ima golova. # Fognini i Delbonis su dobili mečeve prvog dana, a kako je rezultat u ovom trenutku 2:1 za Argentinu, Fognini mora do pobjede. Igrali su 5 puta, i svaki se put igrao odlučujući set, bilo da se radilo o mečevima na 2 ili 3 dobijena seta. Zemlja kao podloga, igrači koji nisu poznati po konstantnosti, važnost meča, sve govori da ovo ne bi smjelo biti odlučeno u 3 seta.

niz

Džumhur - Ilhan  1  1.29
Vesely - Tsonga  2  1.25

Ulog 21.75 Koeficijent: 1.61 bet at home
rez: 35.02

Davis kup u Bihaću, a nakon prvog dana rezultat je 1:1, pa će i nakon parova ovo biti "živi meč". Džumhur je očekivano dobio Ilkela, dok je Ilhan vodio tešku borbu sa Bašićem za izjednačenje. Par stvari zbog kojih vjerujem da je Džumhur ovdje veliki favorit. Prije svega kvaliteta igara ove godine, jer je Damir pokazao da spada na ATP razinu, i u prvih 100, dok je Ilhan ispao iz top 200, nakon što je par godina proveo na rubu tog društva. Druga stvar je podloga, jer igra se na zemlji, koja je Džumhuru svakako prvi izbor, dok je Ilhan svoje najbolje igre i rezultate ostvarivao na bržim podlogama, iako i na zemlji je, barem na challenger razini imao povremene bljeskove, ali ne zadnjih sezona. Osim toga, domaći teren je u Davis kupu solidna prednost, a i Ilhan dok ovo pišem igra parove dok se Džumhur priprema za ovaj meč, jer Turska nema trećeg igrača koji bi na ovoj razini mogao parirati. # Tsonga je iznenađujuće izgubio prvi dan od Rosola, ali je Pouille vratio stvari na početak pobjedom protiv Veselog. Nakon parova, Francuska vodi 2:1, pa je Tsongi ovo prilika da se iskupi, a vjerujem da je iznimno motiviran, jer Pouille je pokazao veliki napredak ove sezone, ali sumnjam da bi Francuzi voljeli da se o prolazu odlučuje u petom meču, jer Rosol ima puno više iskustva u takvim situacijama. Vesely je ipak prije svega zemljaš, a na ovoj podlozi (igra se u dvorani) Tsonga mislim da je kvalitetniji, ali i u ovakvim situacijama stabilniji igrač.