Real - Granada  2,5 over  1.22
Wisla - Veszprem H+5  1  1.52

Ulog 1/10 Koeficijent: 2,48  bet365
Rez: 0

U prva 4 kola, ove dvije ekipe samo su jedno poluvrijeme odigrale 0:0. Frankfurt čisti overaš, a još im se vratio najbolji strijelac Meier sa tri gola u prošlom kolu,  dok je HSV negdje oko prosjeka za Bundesligu. Solidna oklada je i over 2,5, no odlučio sam se za prvo poluvrijeme. # Svi očekuju da će Real razbucati Granadu, i vjerojatno hoće, onda će i ova oklada proći, a i Granada zabija u prva tri kola, dok Realu fali Ramos otraga, Bale i Jesse, a i igrali su u srijedu u Ligi prvaka. Da ne bi bilo znojenja, za isti koeficijent kao AH-1,5, over mi se čini da ima veću širinu. # Wisla ni po budžetu, a ni po igračkom kadru ne spada u sam vrh, no godinama napreduju po malo, i vrlo su nezgodni na svom terenu. Da ne nabrajam imena, karakteristično za domaćina je da u ekipi ima 6 dvometraša, od kojih Španjolac Montero na desnom vanjskom (2.12) i Piechowski (2.06) na lijevom, odskaču. Neugodan obrambeni zid, pa Nagyu, Iliću, Palmarssonu i ekipi neće biti lako, vjerujem. Kod domaćina na srednjem igra Tarabocchia, nekadašnji Zagrebov "talent", dok kod gostiju u ekipi su Mirko na golu, i Sulić na crti, uz Sliškovića koji je stigao ove godine. Na ovom terenu je prije dvije sezone izgubio i Veszprem, i tada u ulozi velikog favorita, a činjenica da su ovdje dobijali i Flensburg, pa i Barcelonu sa Karabatićem, govori da sa domaćinom nema šale. 5 razlike je u rukometu puno, domaći teren je forte Wisle, a Veszprem vani nije toliko dominantan, početak sezone i motivirani domaćin uz podršku pune dvorane, razlozi zašto vjerujem da ovo neće biti uvjerljiva pobjeda gostujuće ekipe.

hokej

Hokej igram malo drugačije. Puno utakmica i "promijenjiva" forma ekipa često prognoziranje čini skoro pa nemogućim, stoga ne ganjam razultat, već čekam da se dogodi nešto što ima dobru šansu da će se dogoditi. Svi se parovi igraju zasebno, i moj ulog je 1/4-na standardnog uloga.