Basel - Lausanne 2,5 over  1.53
Trungelliti - Vanni  1  1.36

Ulog 7,5 € Koeficijent: 2.09 bet365
Rez: 8.18 €

Kao što već rekoh, Švicarci u prijateljskim utakmicama tradicionalno trpaju. Za Basel predstoje još generalne probe protiv Monaca, Zenita i Wolfsburga, pa im je ovo danas "rastrčavanje", dok Lausanne ima još dogovoren Marsseille. I u prvenstvu ove dvije ekipe imaju pretežno overe, pa mi se čini da su u prijateljskoj utakmici bez taktičkih nadmudrivanja 3 gola sasvim solidna opcija po ovom tečaju. # Trungelliti je ušao u ritam i na rankingu je karijere. U zadnjih je 15 mečeva na zemlji dobio 12, i gubio od Volandrija, Ramosa, a jedino je kao favorit izgubio od Satrala u finalu challengera u Marburgu. Vanni igra  sezonu u kojoj miksa nastupe na challengerima sa Talijanskom klupskom ligom koja je polurekreativna. Do ove dvije pobjede u Todiju u sezoni je imao 2 pobjede i 10 poraza, Već je iznenadio Arnaboldija u prvom kolu, a u drugom je okretao nakon 0:6 u prvom setu protiv Donatia, ali ne ostavlja dojam da je u punom treningu, pa vjerujem da su teška tri seta ostavila traga, i da danas bez obzira što su ga stavili u večernji termin neće imati "goriva" za još jedno dobro izdanje koje mu treba da vi dobio igrača koji je "punom pogonu", ali i pun samopouzdanja nakon pobjeda protiv Fabbiana, Čilića, Gimena ili Zvereva.