Crotone - Avellino 1,5 over  1.33
Uniao - Braga  I pol 1,5 under  1.36

Ulog 1/10 Koeficijent 2.33 bet365
Rez. 2.33

Krejcikova je ove godine upala u krizu, a porazi od igračica koje su jedva u prvih 500 na rang listi sigurno joj neće podići samopouzdanje. U parovima joj ide bolje, no kao da joj to utječe na izvedbe u single konkurenciji. Na zemlji još kako tako, ali na bržim podlogama igra vrlo loše. Kozlova je sa druge strane čitavu sezonu provela na bržim podlogama, i sakupila 40 pobjeda, i približava se ponovo ulasku u top 100. Vrlo je konstantna, i umjesto da krene sa ITF razinom, igrala je kvalifikacije za veće turnire, i u toj konkurenciji je kroz čitavu sezonu izgubila jedan, jedini meč. A Krejcikova je otprilike tog ranga, ili lošija, a kako se igra na brzoj podlozi u Limogesu (dvorana), puno stvari govori da bi Ukrainka ovaj meč morala dobiti. # Crotone je pri vrhu, ali Avellino u zadnjim kolima bilježi odlične rezultate, a osim toga su i efikasni. Domaćinu ni danas ne mislim da će biti lako, a kako su gosti puni samopouzdanja, vjerujem da se neće bunkerirati, i da ovo neće biti Talijanski rezultat. # Uniao je najtvrđi kamen u Portugalskoj ligi, i u 7 odigranih mečeva imaju gol razliku 3:5. Braga pak na domaćem terenu raskošna, no u gostima u tri utakmice gol razlika im je 1:2. Osim toga Braga je, obzirom na utakmice u Euro ligi u žestokom ritmu, pa ih ne očekujem u najagresivnijem mogućem izdanju, naročito u prvom poluvremenu. Utakmica u kojoj statistički na kraju ne treba očekivati 2 gola, a u prvom poluvremenu naročito.