Volin - Shakhtar  2  1.14
Auda - Caramba  2  1.10

Ulog 1/12  Koeficijent: 1.49  Bet365
Rez:0

AEK je sa zalihom koju je prenio skoro siguran prvoligaš, no današnja utakmica je idealna prilika da dodaju poneki bod, za svaki slučaj. Gosti su zadovoljni što su u ovom društvu, i nemaju pritiska da moraju. # Shakhtar je u situaciji, ne samo da ne bude prvak nakon dužeg vremena, već da ostane i bez lige prvaka, a to bi bilo za njih pogubno. Domaćin solidan, ali ne vjerujem da ih mogu zaustaviti na putu do iznimno važna tri boda. # Latvija, druga liga. Domaćin je prosjek, dok su gosti glavni kandidati za promociju, jer su imali novca da nakon raspada Daugavapilsa i rasprodaje u drugim prvoligaškim klubovima koji su u financijskim problemima kupe prvoligaške igrače. To rezultira pobjedama od 7:0, 11:0 i sl.

rizik

Arsenal - Krasnodar  3,5  Under  1.25
Canda - Češka  4,5  Over  1.52

Ulog 1/10  Koeficijent. 1.90  888sport
Rez:1.90

Arsenal je zadnje 4 utakmice završio jednim golom. Krasnodar u gostima na prosjeku od nešto više od 2 gola. Domaćin u grču borbe za opstanak, dok su gosti na pragu plasmana u ligu prvaka. Čini se tvrdo, i neizvjesno. # Početak je prvenstva, Canada zabija kao na traci, i došli su sa jakim sastavom. I Česima igraju svi najbolji, pa obzirom da utakmice još nemaju presudni značaj očekujem opušteniju utakmicu, i ispitivanje snaga. Do sada u dva kola na utakmicama Canade palo je 17, a na Češkim utakmicama 16 golova.

Rez:0

Becker ima 34 godine, a na zemlji u cijeloj karijeri manje od 50 mečeva, i 10-ak pobjeda. U zadnja 2 meča na zemlji, u Monte Carlu uzeo Bautisti 2 gema, a u Munchenu mlađem Zverevu, nakon drhtavice u prvom setu, uzeo 3 gema u iduća 2 seta. Lopezu zemlja baš i nije omiljena podloga, no ovo je turnir u Madridu, i ne može si priuštiti ispadanje od igrača kao što je Becker. # Za McHale vrijedi isto što i za Beckera, dok je Wozniacki angažirala Sanchez Vicario radi zemljane podloge. Rezultirala je suradnja finalom u Stuttgartu gdje je nanizala Safarovu, Suarez i Halep. # 12-te igračice na rang listi, protiv igračica koje ne igraju zajedno, a nema ih ni pojedinačno u prvih 50.