Halep - Suarez  1  1.30
Xanthi - Panetolikos 3,5 Under  1.20

Ulog: 1/6  Koeficijent: 1.56 Bwin
Rez: 1.56

Xanthi i Panetolikos igraju važnu utakmicu za mjesta u play offu za Europu, gosti tvrdi ko kamen, domaćin tek nešto bolji. Halep uhvatila ritam, a onda je top igračica, dok ni Suarez nije puno slabija, no jučer joj je Watson servirala za prvi set, tražila je lječničku pomoć, i po gestikulacijama izgledalo je da želi predati meč, no nastavila je na nagovor trenera. Protiv Watson je to ipak moglo proći, no Halep je razina više.

nizII

Ludogorets - Litex  3,5  Under  1.40
Pas Giannina - Platanias  3,5  Under  1.12

Ulog 1/6  Koeficijent: 1.57  Bwin
Rez: 0

Bugari su odigrali dvije utakmice u Lovecu i pao je ukupno 1 gol. Igra se tvrdo, ne vidim ni danas golijadu. Uzvratna utakmica kupa, prva je završila 0:0, stoga ne mislim da će domaćin srljati jer je bitno da ne prime gol. Grci igraju važnu utakmicu, domaćin za play off, a gosti za opstanak. Igra se "Grčki tvrdo".

niz II

PAOK - Ergotelis  1  1.22
Chardy - Cechinato  1  1.20

Ulog 1/6  Koeficijent: 1.44  888sport
Rez: 1.44

PAOK je promijenio trenera, moraju se vratiti pobjedama kako bi izbjegli Panathinaikos u prvom krugu doigravanja za mjesta u Europi. Chardy u društvu Challenger igrača na koje nije navikao. Prijavio kako bi odigrao koji meč prije Miami-a, stoga ne vjerujem da će izgubiti od talijana koji nije njegova klasa ni iz bliza.

Prvi službeni niz je završio u malom plusu. Moglo je bolje, ali su neki rezultati prošli tjedan bili van pameti. Nije nešto, ali plus je, kao što samo ime kaže, pozitivan.

Rez: 3.60

Osasuna tradicionalno domaćinska, a ove godine ni to. Alaves nešto bolji, sa ovim bodovima priključili bi se borbi za razigravanje. Dolcan u nastavku rastura, gosti davno otpisani. Wohlen tradicionalno. Ima tri boda manje i 2 utakmice manje od prvoga na tablici. Schaffhausen nezgodan gost, no za ovaj koeficijent mislim da se isplati probati. Veria osigurala opstanak, u gostima zadnje utakmice uvjerljivo gube, dok domaćinu gori pod nogama. Balingen je bolja ekipa nego to tablica pokazuje. Na domaćim utakmicama 8 pobjeda u 13 utakmica. Gosti na tablici ispred njih, no u gostima 10 poraza u 12 utakmica.