Chile - Bolivia  3,5 Under  1.40 gluparija autora. Nakon što Meksiko nije dobio uvijek su drugi.
Odda - Vindbjart  2,5 Over  1.30

Ulog 1/10 Koeficijent: 1.82 Bwin
Rez:

Vrlo važna utakmica. Chile je domaćin, i do sada ima pobjedu i neriješen rezultat, dok je Bolivia iznenađenje sa pobjedom i remijem i slabijom gol razlikom na drugom mjestu. Bolivia bi i sa porazom mogla biti među dvije trećeplasirane reprezentacije koje idu u doigravanje, ali ne bi smjeli izgubiti sa velikom razlikom. Razlika u kvaliteti je bitna, no Bolivia je protiv Meksika pokazala da se zna zatvoriti. # Norveška liga 2, dvije ekipe koje imaju prosjek 4.8, odnosno 4 gola po utakmici. Domaćin ima skor 3:0:6, i sve tri pobjede doma, gdje je vrlo "nasrtljiv", no trpi obrana. No sa 3 pobjede u 4 utakmice, mislim da neće mijenjati pristup. Gosti u 4 utakmice imaju prosjek 3 gola, 1 daju, 2 primaju.

rizik

Garcia L. - Anderson tie break u meču  1.61
Francuska - Turska 121  Under  1.42 keširano

Ulog 1/10 Koeficijent: 2.30  Bet365
Rez: 1.77

Garcia se dobro snalazi na brzim podlogama, i uz solidan servis, malo griješi, a forehandom može diktirati vrlo jaki tempo. Anderson je impresionirao protiv Wawrinke sa 80% ubačaja prvog servisa, i bez izgubljenog servisa. Igrali su 4 puta, i skor je 2:2, a jedino na zemlji nisu igrali produženi set. Dobra šansa da će barem jedan set otići u tie break, a za ovaj koeficijent mislim da vrijedi probati. " Turkinje igraju neugodnu , agresivnu zonu, čime kamufliraju nedostatak visine. Francuskinje pak dominiraju u reketu, dok im vanjski šut nije najbolja karakteristika. U zadnjih 5 mečeva over su išle samo kada su igrale produžetke, i bile na granici u prijateljskoj utakmici. U službenim završavale su na 98, 106 i ponovo 98 koševa.