Brose Baskets - Sassari  153 over  1.40
Budvanska - Hypo Tirol H+1,5  2  1.61

Ulog 1/10 Koeficijent: 2.26
Rez:

Utakmica bez (pre)velikig naboja, jer domaćin je prošao grupu, a gosti su na savršenom omjeru 0:9. Tradicionalno overaške ekipe, no gosti su ove godine slabiji nego ranijih. Domaćin u zadnjih 5 utakmica samo sa Darusafakom u utakmici za prolaz grupe, ispod 150, ali sa CSKA, Bayernom, Albom sve preko 160, pa i preko 180. Gosti su češće ispod ove granice, ali u utakmicama koje su imale težinu, a danas ne očekujem ni od Brosea da "umire" u obrani. Zacementirani su na trećem mjestu, i ne mogu ni gore ni dolje. Sve u svemu, malo čvršće prijateljsko raspucavanje. # Budvanska po rezultatima i dojmu nije na razini ostalih ekipa u grupi lige prvaka, dok gosti imaju realne šanse ići u doigravanje. Zenit je klasa više, i zakapario je prvo mjesto, a Halkbank i Tirol bi trebali odlučiti o drugoj ekipi. Prvi meč u Turskoj je Halkbank dobio 3:2, pa bi današnjom pobjedom sa ovim hendikepom Tirolu za prolaz trebala 2 seta protiv Halkbanka. Ako ne osvoji tri boda, onda će morati pobijediti Turke. Motiv je tu, razlika u kvaliteti se očitovala i u prvom susretu  koji su domaćini riješili u 3 glatka seta, a Budvanska je od direktnog konkurenta (Halkbanka) na svom igralištu glatko izgubila u 3 seta, od kojih je samo treći bio gust.