Serena W. - Pavlyuchenko 2:0  1.29
Herbert/Mahut - Groth/Lindstedt  1  1.26

Ulog 15€ Koeficijent: 1.63 bet at home
Rez: 24.45€

Serena je ranjiva u prvim kolima, i očito je da ipak nije više na svojoj najboljoj razini jer se zna mučiti protiv igračica koje joj mogu nametnutu duže razmjene, i tjerati ju na puno kretanja. Pavlyuchenko nije taj tip, jer i njena igra je bazirana na snazi, ali nije na Sereninoj razini. Na travi je Pavlyuchenko ostvarila najbolji rezultat još nakon pobjede protiv Bacsinszky, ali je iskoristila vrlo lošu igru Vandeweghe za korak dalje. Protiv Serene ima 0:5, a set je osvojila samo u prvom meču prije 6 godina, a zadnje je mečeve gubila vrlo uvjerljivo. Prva ideja je bila hendikep 5,5 , ali kako Serena u zadnje vrijeme sporo ulazi u mečeve, u prvom setu moglo bi biti borbe, pa mi je izgledalo rizično, a sa druge strane kada je gusto, obično Serena izvlači najbolje iz sebe, pa ako prvi set i bude izjednačen, vjerujem da će ipak na kraju dobiti. # Groth je silno jak, a Lindstedt je i u 40-oj još uvijek vrlo solidan, ali Herbert i Mahut dominiraju ove sezone, ispali su u sinlgeu i ostvarili najbolje rezultate u karijeri, pa je ostalo još da u parskoj konkurenciji naprave očekivano veliki rezultat. Skor na travi 15:2, odnosno 6:0 ove sezone mislim da govori dovoljno.

košarka

Italija - Hrvatska  1  1.37
Filipini - Francuska 155 over  1.47

Ulog 10€ Koeficijent: 2.02 bt365
Rez: 10.2 €

Talijani za sebe kažu da nikada nisu imali jaču reprezentaciju, sa nizom igrača koji i u NBA-u imaju bitne uloge, ali i sa igračima koji u Europskim okvirima imaju "ime i prezime". No, osim toga na klupi je Messina, koji ima iskustva, znanja, ali i kredita da uvede reda i prije svega natjera zvijezde da igraju obranu. Kao dodatak, ove kvalifikacije za OI igraju na svom terenu, pa su po puno faktora prvi favoriti za plasman. Hrvatska bez Tomića, i sa Acom na klupi u pripremnim utakmicama pokazala je da nismo bez šansi, ali u izjavama sam primjetio da redom ističu kako današnja utakmica nije presudna, da porazom neće izgubiti šansu, i da će ostaviti neke stvari za odlučujuće utakmice. # Filipini su domaćin drugog kvalifikacijskog turnira, iako im ni to neće pomoći da se dokopaju OI. Ekipa je Amerikanizirana, a osnovna pretpostavka je jurnjava i ispaljivanje šuteva nakon par sekundi napada. Francuska je moćna, a bez Goberta su bez velike petice koja im danas i onako nije nužna, pa vjerujem da sa DeColom, Parkerom i Huertelom neće prezati od brzog ritma koji će domaćin nametati. U pripremnim utakmicama Filipini su protiv Italije i Turske primali preko 100, pa vjerujem da bi Francuska mogla/morala na 90-ak, dok domaćin ne bi smio ispod 70-ak.