08. 08. 2016.

single

Hrvatska - C. Gora  17,5 under  1.72 6€ bet 365

Rez: 4.32€

Nastavak klađenja na under. Prva naša utakmica je završila na 12 golova, a današnji protivnik je jači, ili u rangu prvog kola, ali C. Gora igra sa više kontrole, i jaču obranu od Amerikanaca. Francuze su ostavili bez gola do 22-ge minute, pa je očito da su defanzivno moćni. 7 postignutih golova može se donekle pripisati nešto opuštenijem pristupu, ali Hrvatska je obrana ipak razina više od Francuske. toga mi se 18 golova čini puno, a u zadnjih su 5 utakmica na velikim natjecanjima, 4 zvaršile u underu, pa mi se ovaj koeficijent čini kao solidan value.

rizik

Albot - Čilić 0:2  1.36
Francuska - Rusija 48,5 under  1.46   golmanice na smiješnih 10% obrana.

Ulog 6€ Koeficijent 1.99 bet 365
Rez: 6€

Albot je solidnim izdanjima uspio ući u top 100, ali radi se o challenger razini, ali i igraču koji se na tom nivou osjeća dobro, a protiv top igrača igra rijetko, a ove je sezone  bez pobjede nad tim rangom. O Čiliću čitam svakakvih gluposti od "stručnjaka", a radi se o igraču koji neće biti broj 1., ali osvojio 20-ak turnira među kojima i GS, godinama je u krugu 10-15 najboljih igrača na svijetu, pa razina na kojoj ga se podcjenjuje može se naći samo na ovim prostorima. No, drugi dio sezone igra vrlo solidno, a način na koji je isfrustrirao Dimitrova u prvom kolu je dojmljiv. Albot je solidan, ali u odnosu na Marina velika je razlika u klasi, pa vjerujem da je set za Moldavca nedostižan. # Nakon slabijih izdanja na zadnjim natjecanjima, na klupu Francuske se vratio Krumholz, a to znači ubitačna obrana, i kontrolirani tempo kojim ne dozvoljavaju protivniku jeftine golove. Brzu Nizozemsku su ograničili na 14 golova, a pripremne su utakmice završavale na 32-44 gola, i uz 32 gola u prvoj utakmici. Rusija je prvu utakmicu odigrala na 55 golova, ali protiv Koreje to je u biti "under", obzirom na brzinu kojom igraju Azijske ekipe.