Daniel - Carreno Busta H-4,5  2  1.80 7€ bet365
Ural - CSKA  2  1.50  7€  bwin
Hacken - Gefle AH+1,25  2  1.65 7€ bet365

Rez: 10.50€

Daniel je projurio challenger razinom, ali sada slijedi za većinu igrača nezgodan period u kojem se treba ustaliti na ATP razini. Nije mu krenulo kako je on očekivao, pa u glavnom dijelu turnira ima pobjede protiv Linzera i Dieza, koji su u biti futures razina igrača, i protiv Istomina u dvorani, i Mannarina u Monte Carlu, u meču u kojem je Francuz igrao prvi meč na zemlji ove sezone. Ostalo su porazi, ali upada u oči i navika da "baca koplje u trnje" kada u setu ne krene dobro. I nije čudo da ga Murray ostavi dva puta na jednom gemu, ili Thiem nakon već tradicionalno sporog ulaska u mečeve iduća dva seta dobije 6:2 6:0, ali takve setove su mu dobijali i Myneni, Fabbiano, Lorenzi, Cervantes Higuain, ali i Carballes Baena. Carreno je dvije godine stariji, i izgleda kao igrač koji se udomaćio na ovom nivou za razliku od Japanca. Skor 11:7 na zemlji možda ne izgleda zastrašujuće, ali porazi dolaze od Belluccia, Thiema, Nadala, Cuevasa, Tsonge, Kohlschreibera, pa je očito da ne kiksa, već da ga na zemlji dobijaju samo top klase. Daniel još ni u kom slučaju ne spada u tu kategoriju. Međusobno imaju iznenađujućih 6 mečeva, i u svih 6 je pobijedio Carreno, stoga je za očekivati još jednu njegovu pobjedu, uz nadam se barem jedan set uvjerljiv. # CSKA se oporavio nakon poraza u derbiju, i osvojio 10 bodova u zadnje 4 utakmice, pa se odvojio od pratnje na 4 boda, ali još su bod iza Rostova. Bodovi su silno važni, jer moraju čekati kiks iznenađujućeg lidera, kojeg još čekaju nezgodni mečevi protiv Dinama, Lokomotiva, Tereka u gostima, pa je za očekivati da će prosuti po koji bod. CSKA ima lakši raspored, pa je naslov još uvijek realna mogućnost. U međusobnim susretima gosti imaju svih 5 pobjeda u zadnjih 5, a Ural na svom terenu protiv ekipe iz vrha (Lokomotiv, Zenit, Rostov) ima sve poraze. # Ovaj mi koeficijent nije baš najjasniji, pa iako se često pokaže da su bookmakeri u pravu, jednostavno ne mogu ne uložiti neku kintu da ovaj puta nisu. Hacken je na zadnjem mjestu, sa 4 poraza u nizu nakon pobjede u prvom kolu protiv Elfsborga. Gefle je uglavnom donji dom Švedskog Allsvenskana, ali u prvenstvo su krenuli solidno, sa pobjedom, i po dva remija i poraza. Ovakav koeficijent bi mogao biti na Hacken jedino na temelju kup utakmice u pripremnom periodu, u kojoj je Hacken dobio Gefle 4:0. Ali, osim loše serije rezultata koju je u međuvremenu nakupio domaćin, najbolji igrač Paulinho (koji je zabio hattrick na spomenutoj kup utakmici) je završio na operaciji, i neće ga biti neko vrijeme. Osim toga danas zbog kartona nema Abubakaria, a zbog ozljeda Schullera i Ericssona, a kada se tome dodaju igrači koji još nisu zaigrali ove sezone (Kallquist, Mashamaite, Skoglund i Bergren) onda je to bitan hendikep za domaćina. Ovaj azijski hendikep znači da je dobitna oklada ako Gefle ne izgubi, dok je pola void, a pola dobitno ako Gefle izgubi sa golom razlike, dok je oklada gubitna ako domaćin dobije uvjerljivije.