Lajović - Ward  1  1.25
Silamae - Rakvere  1  1.16

Ulog 15€ Koeficijent: 1.45 bet365
Rez: 21.75€

Davis cup 1/4 finale, koje se igra u Beogradu na zemlji, a kako nema Đokovića, Murraya ni Troickog, u glavnim su ulogama "rezervne postave". Kako se Tipsarević vraća nakon duge pauze, teško je reći što se od njega može očekivati u mečevima na tri dobijena seta, stoga je u svakoj projekciji u kojoj domaćin izlazi kao pobjednik uračunata pobjeda Lajovića protiv Warda. Domaći teren, razultati kroz karijeru na zemlji, ali i ove sezone, sve je na strani Lajovića. # Estonski nogomet nije čest gost, ali domaćin je ekipa koja je nakon drugog mjesta 2014, prošle sezone završila -ta, uz finale kupa, a ove su sezone krenuli lošije, no nakon promjene trenera u 5-tom mjesecu, imaju 3 pojede i remi u 5 odigranih utkamica. O gostima je dovoljno da su novajlije koje će se vratiti u drugu ligu, jer su nakon 18 kola osvojili jedan (1) bod, a na gostovanjima primaju u prosjeku preko 3 gola. U zadnja su 4 kola igrali na svojem terenu, i izgubili sve 4 utakmice, a jedna je bila i protiv današnjeg domaćina (0:3).

rizik

Garcia L. - Robert  1  1.44
Klizan - Gimeno T.  1  1.28

Ulog 10€ Koeficijent 1.85 bet365
Rez 10€

Dva veterana u borbi za polufinale Hamburga. Robert ima iza sebe odličan dio sezone u kojem je ponovo osigurao status u top 100, dok je GGL imao nešto lošije rezultate, što je rezultiralo "drhtavicom" u prvom kolu, no već protiv Zemlje je djelovao bolje, i sa više samopouzdanja. Jedan od razloga za okladu je drugo kolo Francuza u kojem je dobio Cervantesa nakon teška tri seta, u kojima je pred kraj imao problema sa grčevima, a kako se radi o 26-godišnjaku, vjerujem da bi fizički problemi morali imati utjecaja na današnji meč. Osim toga, igrali su 2 puta, i Robert je dobio meč prije 14 godina, dok je Španjolac dobio ove godine u Estorilu. # I drugi meč ima sličnu pozadinu, jer Klizan je nakon ozljede ramena propustio dio sezone, a sada kaže da je zdrav, i željan tenisa, a kakav mu je ždrijeb, vjerujem da će uložiti maksimum jer je šansa za odličan rezultat dobra. Gimeno je jedan u nizu igrača koji na challenger razini ima uspjeha koji ga dovedu u top 100, ali na ATP razini teško dolazi do vezanih pobjeda, što ga ponovo spušta na challenger razinu. Ovo 1/4 finale mu je uz Rio najbolji rezultat sezone (no tamo je imao nevjerojatnu sreću jer su mu redom predavali Mathieu, Monaco pa Fognini), ali u prva dva kola je odigrao 2 vrlo teška meča u 3 seta, a protiv Medvedeva je nakno više od 3 sata dobio u tie breaku. Kako je i on preko 30, iako se radi o Španjolcu i zemljašu, koji živi od "nogu" i fizičke spreme, ipak mislim da će danas osjetiti posljedice, a na drugoj strani je Klizan, koji je kvalitetniji igrač, ali i puno svježiji.