Švedska U21- Gruzija U21  3,5 under  1.45
Wawrinka - Murray  34,5 over  1.36

Ulog 7,5 € Koeficijent: 1.97 bwin
Rez: 7.5 €

Švedska je u borbi za prolazak grupe sa Hrvatskom i Španjolskom, dok je Gruzija bolja od od San Marina i Estonije, ali nije u rangu najboljih. Protiv Španjolaca su dobili porciju, no protiv Hrvatske u gostima, i Švedske na svom terenu gubili su sa 1:0. Švedska je oslabljena ne igranjem najboljeg napadača, i dva igrača sredine terena, a i da su kompletni nemaju "Španjolsku tehniku" i kombinatoriku za razbijanje bunkera gostiju. No imaju vrlo čvrstu obranu, pa je danas za pretpostaviti da će gosti teško zabiti, ali ne vjerujem ni da će Šveđani zabijati serijski, pa se koeficijent za manje od 4 gola čini kao value. # Dugo očekivani rasplet u Parizu, i dok u drugom polufinalu postoji jasan favorit, Stanimal i Murray će odigrati vjerujem neizvjestan meč. Ovu je granicu moguće preći i u tri seta, ali teško mi je zamisliti da bi u ovakvom meču jedan od igrača mogao dominirati i lako dobiti. U međusobnim dvobojima Murray vodi 9:7, ali Wawrinka je dobio oba meča na zemlji. No, Murray je popravio igru na zemlji, pa sada djeluje sigurnije i agresivnije. Stoga, barem 4 seta, i barem jedan produženi set.

rizik

Bosna - Danska AH0  2  1.45 void
Chateauroux - Frejus  1  1.36

Ulog 7,5€ Koeficijent 1.97 bet365
Rez: 2.8 €

Kirin kup u Japanu, utakmica polufinala između "B" ekipe Bosne u kojoj su igrači iz domaće lige, i Danske koja je u manje/više najjačem sastavu, bez par igrača (Bendtner,  Agger i Boilesen od igrača koji su imali ulogu u kvalifikacijama). Jasna razlika u iskustvu, ali i kvaliteti, no azijski hendikep kao osiguranje, jer motiv da se pokažu kod igrača Bosne će biti veliki. # Francuska National liga, posljednje kolo u kojem domaćin još ima teoretske šanse izboriti viši rang, ali osim toga u odličnom su nizu, i vjerujem da žele pred domaćim navijačima završiti sezonu sa stilom. Protivnik je najslabija ekipa natjecanja koja je već neko vrijeme bez šansi za očuvanje statusa, a po najavama, danas će igrati nekoliko mladih igrača na koje se računa u idućoj sezoni u nižem rangu.