Dinamo - Lokomotiva 2,5 over  1.50
Fognini - Delbonis  3,5 over  1.61

Ulog 9€ sistem2/3 bet365
Rez: 1.75€

AIK od promjene trenera ima problema sa realizacijom, a statistika se promijenila utoliko što je posjed bitno manji, a i protiv prosječnih ekipa kao što je Kalmar, ali i predstavnik Gibraltara u kvalifikacijma za Europsku ligu, očito je da teško stvaraju prilike. Rezultat je to čvršćeg defanzivnog bloka, pa uglavnom i primaju manje golova. Malmo je po pisanju okupio najskuplju momčad svih vremena u Švedskoj, pa su na početku krenuli bahato, no nakon par kikseva u golijadama, u zadnjih su 10 utakmica čak 7 završili bez primljenog gola. Ovo je derbi, dvije ambiciozne ekipe koje su u ovom trenutku defanzivno vrlo dobro organizirane, pa vjerujem da bi poluvrijeme trebalo biti čvrsto i bez velikog rizika. # Dinamo i Lokomotiva imaju u tjednu važne utakmice u Europi, a kako svi znaju kakav je utjecaj "starijeg brata" (iako je situacija u ovom trenutku nešto drugačija nego u prošlim susretima jer je Mamić "vanjski suradnik"), konstanta je da Dinamo pobjeđuje, ali i da se radi o utakmicama u kojima ima golova. # Fognini i Delbonis su dobili mečeve prvog dana, a kako je rezultat u ovom trenutku 2:1 za Argentinu, Fognini mora do pobjede. Igrali su 5 puta, i svaki se put igrao odlučujući set, bilo da se radilo o mečevima na 2 ili 3 dobijena seta. Zemlja kao podloga, igrači koji nisu poznati po konstantnosti, važnost meča, sve govori da ovo ne bi smjelo biti odlučeno u 3 seta.