Cirstea - Ozgun  2:0  1.36
Muguruza - Vinci  1  1.25

Ulog 7€ Koeficijent: 1.70 bet 365
Rez: 4.90€

Cirstea se polako ali sigurno približava društvu u top 100, gdje svakako spada. Nekada 21-va igračica na rang listi, dvije se sezone mrcvarila sa ozljedama, i sada ponovo izgleda da servira bez problema. 19 pobjeda i samo 5 poraza, uz činjenicu da je dobijala i igračice ranga Hercog, Kovinić, Nara, izgledaju kao solidna osnova za igranje na višoj razini od ITF turnira. Ovdje je dobra prilika, jer konkurencija nije vrhunska, pa bi mogla do važnih bodova kako ne bi više morala igrati kvalifikacije za ovaj rang turnira. Ozgen je 30-godišnja domaća igračica, koja je u najboljim danima došla na prag top 200, ali trenutno je van prvih 300, a na skoru je od 3 pobjede i 8 poraza ove sezone, i to većinom na vrlo slabim Australskim ITF turnirima. Vjerujem da se Cirstea želi što je prije moguće vratiti na velike turnire, dok Ozgen nekako liči na polurekreativku. Razlika u klasi izgleda velika. # Muguruza ima iza sebe metiljavni početak sezone, naročito ako se uzme u obzir da se radi o 4-toj igračici na rang listi. Ipak u Miamiu je usprkos porazu od Azarenke (6:7 6:7) podsjetila da može igrati na vrhunskom nivou. Sa Schiavone je u prvom setu imala puno problema, prije svega sa svojom igrom, ali kada je dobila prvi set, otpustila se "ručna kočnica" koja je očito muči. Vinci protiv Suarez nije djelovala kao igračica iz top 10. Suarez je potpuno dominirala, ali pomogla je i Vinci sa netipično puno pogrešaka, pa je sve bilo gotovo vrlo brzo. Na svom terenu, Muguruza čija se igra izgleda napokon diže na nivo na kojem ona može igrati, ima priliku završiti meč, dok Vinci ne izgleda kao igračica koja bi je u ovom trenutku u tome mogla spriječiti.