Maleckova - Babos  0:2  1.44
Querrey - Becker  1  1.33

Ulog 10€ Koeficijent: 1.92
Rez: 9.2€

Maleckova u 22-goj godini je na rankingu karijere, 223-ćem mjestu. Napreduje, ali sporo, i ne ostavlja utisak tenisačice koja bi mogla ostvariti neke velike rezultate. Igra na ITF razini, a najbolje se osjeća na zemljanoj podlozi, dok u dvorani ima pobjedu na slabašnom turniru u Bratislavi krajem prošle sezone, dok ove sezone ima jednu pobjedu u glavnom turniru na ITF razini, dvije pobjede u kvalifikacijama, i 4 poraza. Sa WTA razinom se susrela svega par puta i završavalo je uvjerljivim porazima (Siegemund je uzela 4 gema, Vogele 4 gema, Tatishvili 8 gemova) bez osvojenog seta. Babos je u odnosu na igračice protiv kojih je Maleckova imala priliku igrati razina više. Trenutno 39-ta igračica na rang listi, ali kako je odigrala sezonu do sada, vjerujem da će se popeti i koje mjesto više. Igra joj se bazira na snazi, prije svega, a ni kvalitetnije igračice od Maleckove ove sezone nisu uspjele odgovoriti. U dvorani je odigrala u St. Petersburgu,i izgubila u trećem kolu od Vinci u t.b. trećeg seta. Ovdje dolazi iz Miamia, gdje je u 4-tom kolu izgubila od Kerber u 3 seta, pa iako mijenja podlogu i okruženje, imala je 7 dana za aklimatizaciju, a kako nije izabrala puno vrijedniji Charlstone, vjerujem da je ovdje došla po rezultat. # Querrey na zemlji igra malo, ali u Houstonu ima solidne rezultate, pa brani finale od prošle sezone. Becker je i više od Amerikanca ovisan o brzim podlogama, a u drugo kolo je dospio preko zemljaka Berrera, koji je dan prije njihovog meča na zemlji igrao finale challengera na betonu. Kvalitet na strani Querreya, motiv obrane bodova također, a i u međusobnim susretima je Amerikanac bolji, doduše 2:1, ali Beckerova pobjeda je iz 2006-te.