Juventus - Bayern AH+0,5,+1.0  1  1.50
Fenerbahce - Chemik Police rez. nakon dva seta  2:0  1.61

Ulog 10€  Koeficijent: 2.42
Rez: 14,2€

Meni se osobno Bayern najviše sviđao u doba kada ga je trenirao Haynkes. Silina, brzina, kombinatorika, gušt za gledati. Ovaj Bayern sa Guardiolom guši, davi, ali mora se priznati da ima rezultate. Iako, malo to smisla ima, jer Cruyff je osmislio "tika taku" da bi se Španjolci mogli nositi protiv Engleskih i Njemačkih ekipa, od kojih su bolji tehničari, ali se nisu mogli nositi sa snagom i količinom trke, pa je logična ideja bila kontrola tempa utakmice, i veliki posjed lopte. Ovogodišnji Bayern, koliko god imao rezultate, i pojedine utakmice u kojima je ponizio protivnika, ipak mi se čini da nije toliko dominantan. Standard za Guardioline ekipe je masovno ozlijeđivanje, pa redovno fali barem 5/6 igrača, ali i udarna snaga kada su postali pobjednici lige prvaka bili su Ribery i Robben na bokovima, potpomognuti fantastičnim Alabom i Lahmom, ali i Schweinsteiger, Kroos i Alonso, koji su držali sve pod kontrolom. Uz naklon kvalitetama Douglasa Coste, Thiaga ili Vidala i Bernata, Robben nije više dominantan, Ribery više ozlijeđen nego što igra, Alaba je silom prilika na halfu, a ni Lahm nije u izdanjima od prije dvije godine, pa ni strašni Lewandowski i Muller protiv jačih ekipa nemaju toliko prostora i prilika. A igraju protiv ekipe koja je defanzivno savršeno posložena. Nemaju posloženu igru kao Bayern, ali taktički i trkački funkcioniraju fantastično. Po izjavama mogao bi zaigrati Manđukić, što bi značilo da će stisnuti visoki presing, u kojem ovaj Bayern nema Barceloninu tečnost, pa su nerijetko prisiljeni dugim loptama preskakati sredinu (primjer je utakmica protiv Bayera), a u takvoj se igri Juventus odlično snalazi. Sve u svemu, Bayern ima uzvrat, i sumnjam da će danas riskirati, ali i bez toga, Juventus mi se čini podcijenjen. Pozitivan rezultat Juventusa je dobitan, a ako izgube jedan razlike, pola oklade je void. # Odbojkašice Fenerbahcea se "šeću" kroz ligu prvakinja, i u prvoj utakmici u Poljskoj lako su dobile 3:0. Ovo je nokaut faza, pa im trebaju 2 seta za prolazak, u koji nitko ne sumnja, pa je oklada da će prva dva seta dobiti, a kasnije bi se moglo rotirati, pa se hendikep 2,5 čini kao nešto bolje plaćen, ali i rizičniji. U Poljskoj su prva dva seta dobili lako sa 6 odnosno 7 poena razlike, pa ne vidim razlog da tako ne bude u Istanbulu.