Real - Granada  2,5 over  1.22
Wisla - Veszprem H+5  1  1.52

Ulog 1/10 Koeficijent: 2,48  bet365
Rez: 0

U prva 4 kola, ove dvije ekipe samo su jedno poluvrijeme odigrale 0:0. Frankfurt čisti overaš, a još im se vratio najbolji strijelac Meier sa tri gola u prošlom kolu,  dok je HSV negdje oko prosjeka za Bundesligu. Solidna oklada je i over 2,5, no odlučio sam se za prvo poluvrijeme. # Svi očekuju da će Real razbucati Granadu, i vjerojatno hoće, onda će i ova oklada proći, a i Granada zabija u prva tri kola, dok Realu fali Ramos otraga, Bale i Jesse, a i igrali su u srijedu u Ligi prvaka. Da ne bi bilo znojenja, za isti koeficijent kao AH-1,5, over mi se čini da ima veću širinu. # Wisla ni po budžetu, a ni po igračkom kadru ne spada u sam vrh, no godinama napreduju po malo, i vrlo su nezgodni na svom terenu. Da ne nabrajam imena, karakteristično za domaćina je da u ekipi ima 6 dvometraša, od kojih Španjolac Montero na desnom vanjskom (2.12) i Piechowski (2.06) na lijevom, odskaču. Neugodan obrambeni zid, pa Nagyu, Iliću, Palmarssonu i ekipi neće biti lako, vjerujem. Kod domaćina na srednjem igra Tarabocchia, nekadašnji Zagrebov "talent", dok kod gostiju u ekipi su Mirko na golu, i Sulić na crti, uz Sliškovića koji je stigao ove godine. Na ovom terenu je prije dvije sezone izgubio i Veszprem, i tada u ulozi velikog favorita, a činjenica da su ovdje dobijali i Flensburg, pa i Barcelonu sa Karabatićem, govori da sa domaćinom nema šale. 5 razlike je u rukometu puno, domaći teren je forte Wisle, a Veszprem vani nije toliko dominantan, početak sezone i motivirani domaćin uz podršku pune dvorane, razlozi zašto vjerujem da ovo neće biti uvjerljiva pobjeda gostujuće ekipe.