Middlesborough - Bristo C.  1  1.53
HSV - Stuttgart  2,5 over  1.75

Ulog 1/10  sistem 2/3  bwin
Rez: 0

Dolasko Valbuene, Lyon mislim da je složio ofanzivni dio koji je za ostatk lige, izuzevši naravno PSG, nedostižan. Rennes će pokušati izdržati, no domaćinska su ekipa, a i 2 gola primljena u gostima kod ranjene Bastie ne ulijevaju povjerenje. # Middlesborough je čvrsto odlučio izboriti Premier ligu, pa su se iskrcali za pojačanja, iako su i prošle godine bili blizu. No kada u drugu ligu dođu igrači kao Stuani, Dawning ili Fabrini, uz ostatak čine zanimljivu ekipu. Bristol je stigao iz treće lige, i domaćinska su ekipa, a početak u Championshipu nije baš krenuo dobro, a problem je što primaju previše golova. Ovaj današnji izazov je mislim previše za njihovu kvalitetu. # Već sam prošlo kolo igrao ovaj tip na Stuttgart, i mislio sa kada je u 70-oj minuti bilo 0:0 da sam kleknuo, uz nekoliko stativa, greda, i hrpe dobrih šansi za gol, i da je rezultat u tom trenutku bio 3:2 još bi se dali izvući puno trenutaka u kojima je moglo/trebalo biti golova. Do kraja u preostalih 20 min, palo je 4 gola. Ishod jednostavno ne može biti drugačiji uz način igre kojim igra Stuttgart. Zahtjev koji je stavljen pred trenera kada je dolazio je da Stuttgart mora igrati ofanzivno. Pod svaku cijenu. Doveli su igrače za takvu igru (Kostić, Harnik, od prije Didavi, Ginczek) i ta jurnjava po terenu jednostavno ne ostavlja protivniku mogućnost ne ući u mlin. Dvije obrane koje se ne mogu pohvaliti čvrstinom, Njemačka liga u kojoj nema ni tike ni take. Sve u svemu jurnjava od prve minute, gomila šansi i udaraca, i 3 gola kao minimum. 16.00