Radwanska - Vandeweghe  1  1.33
Kry. Sovietov - Kuban Ipol. 1,5  under  1.28

Ulog 1/10  Koeficijent: 2.47  bwin
Rez:2.47

Rae i Smith imaju 23:18 ove godine, i dobro to izgleda, no kada se zagrebe puno pobjeda dolazi sa ITF turnira na kojima je konkurencija najblaže rečeno slaba, i sa početnih turnira na travi na kojima imaju veliku prednost nad konkurencijom jer treniraju na toj podlozi. Protiv ozbiljne konkurencije gube lako, sa po par osvojenih gemova. Protivnice su im 15-ta i 16-ta igračica na parskoj rang listi, pa bi ih svakako nazvao ozbiljnima. Dobijala su i Mattek/Safarovu, i Hsieh/Mirzu, i Makarovu/Vesninu. Obzirom na šansu za sudjelovanje na završnom turniru najboljih 8 parova, mislim da su Kops i Spears jako motivirane da ovdje i u New Yorku naprave rezultat, dok protivnice na diobi 83-eg mjesta takvih briga nemaju. # Radwanska ne ostvaruje rezultate iz prošlih godina, no ne igra nimalo loše. Porazi od Muguruze (Wimbledon), Kerber (Stanford), Halep (Toronto), ili Schmiedlove u Cincinatiu nikako nisu kiksevi, a sve sam mečeve gledao, i Radwanska igra dobro. Vandeweghe je na travi imala svojih 5 minuta slave koje je iskoristila za lupetanje o svemu i svačemu, no na betonu ima jednu pobjedu uz tri poraza. Protiv Safarove, koja ne blista, najblaže rečeno još kako tako, no porazi od McHale i naročito Witthoeft nisu neki pothvati. Za Poljakinju, ako jako ne digne igru, neće biti dovoljno. # Dvije ekipe koje su pokazale jako malo u ovih par kola, i zabijenih 2, odnosno 3 gola u 5 kola govore da imaju problema sa ofanzivom. Domaćin svaku utakmicu shvaća kao borbu za opstanak, dok gosti imaju više ciljeve, no ne i argumente za takve aspiracije. Manjak kvalitete uvjetuje golove iz prekida, ili kontri i pogrešaka protivnika, no danas ne vidim niti jednu ekipu kako uzima veliki rizik, jer svaki će se bod na kraju zbrajati. Naročito u prvom poluvremenu, kada je grešaka manje jer su igrači još u snazi.