Karlović - Murray 3,5 Over  2.10
Dellacqua/Shvedova - Knapp/Vinci  1  1.40

Ulog 1/10 Sistem 2/4 Bet365
Rez: 1.31

Prva dva meča vrlo izjednačena, sa više nego neizvjesnim pobjednikom, i igrači koji će se teško raspasti. Da bi završilo u tri seta čini mi se da bi netko trebao biti nespreman, a o tome nema nikakvih naznaka. # Ivo je "napaljen" do krajnjih granica nakon prevare u meču protiv istog protivnika prije 3 godine kada su mu suci u kritičnim trenucima serijski sudili foot faultove. Priprema je počela već protiv Tsonge, jer su mu i u tom meču počeli suditi odluku koju glavni sudac ne može promijeniti. Murray ima 5:0, ali svi su mečevi tvrdi, i odlučuju se najčešće u loptici/dvije. Mislim da Ivo nikada nije bio motiviraniji za jedan meč, a osim toga i Murray ima problema sa ramenom. Koeficijent da se ovo neće riješiti u tri seta mi je nevjerojatan, i moram ga odigrati pa makar završilo tri puta po 6:0. # Dellacqua i Shvedova imaju skor ove godine 13:2 i vrlo uvjerljiva prva dva kola ovdje. Istina je da je Vinci aktualna pobjednica, no sa Errani, dok sa Knapp, rezultati nisu na tom nivou. Ovo im je 8-mi zajednički meč, i imaju 4 pobjede i 3 poraza. Jedina "ozbiljna" pobjeda im je protiv Hradecke i Hlavackove, no mislim da su im današnje protivnice bitno kvalitetnije.